-41%

Кошик Herevin Green, 13 л (161372-153)
545,29 ₴
323 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: c163776
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Кошик бренду Herevin — той самий зручний багатофункціональний органайзер для організації простору вашого дому! Це практичне рішення для зберігання дрібниць, які потім можна легко переміщати куди завгодно.
Особливості виробу
Виріб виготовлений з якісного міцного та безпечного пластику.
-
Ергономічні розміри та зручна прямокутна форма дають змогу економити місце.
-
Мінімалістичний дизайн і лаконічний колір роблять його ідеальним доповненням до будь-якого інтер’єру.
З цим кошиком ви забудете про безлад у вашому домі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herevin |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 см |
| Довжина: | 35 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм | 13000 мл |
| Особливості | Без кришки |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴
