-52%

Кошик відерце плетений Hold & Home з мереживною вставкою, прямокутний, біло-бежевий, 24*20*24 см (HW74792-2)
1 567,50 ₴
758 ₴
- В наявності
- Код: 1776635
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Кошик-відерце Hold & Home з мереживною вставкою — це витончене поєднання практичності та декоративного стилю. Завдяки прямокутній формі він ідеально підходить для зберігання текстилю, аксесуарів, косметики або інших побутових речей. Акуратний дизайн із ніжною мереживною вставкою додає виробу особливого шарму та створює атмосферу затишку.
Кошик виготовлений із бавовни, тому є приємним на дотик і безпечним для щоденного використання. Біло-бежеве поєднання кольорів гармонійно вписується в інтер’єр різних стилів. Міцне плетіння добре тримає форму, а сам виріб є гарним на вигляд і стане не лише функціональним, а й естетичним доповненням вашого простору.
Розмір: довжина — 24 см, висота — 24 см, ширина — 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 24 см |
| Довжина | 24 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біло-бежевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Плетені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758 ₴