-50%

Кошик плетений Hold & Home прямокутний, з ручками, бежево-чорний, 30*20*12/18 см (HW74804-2)
1 898,10 ₴
948 ₴
- В наявності
- Код: 1776653
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Плетений кошик Hold & Home допомагає зручно зберігати речі та водночас стане окрасою будь-якого інтер’єру — від скандинавського мінімалізму до бохо чи екостилю.
Особливості виробу
- Виготовлений із комбінованих матеріалів та вирізняється міцним плетінням.
- Має жорсткий каркас, який надійно тримає форму виробу.
- Зручні ручки дають змогу легко переносити кошик з речами.
- Відкрита конструкція забезпечує миттєвий доступ до всього необхідного.
- Невелика вага робить виріб максимально комфортним для щоденного використання.
Кошик чудово підходить для зберігання текстилю, косметики, дитячих іграшок або інших дрібниць, допомагаючи організувати простір.
Розмір: 30*20*12/18 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 18 см |
| Довжина | 30 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бежево-чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Без кришки, Плетені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948 ₴