-50%

Кошик плетений Hold & Home бавовняний, овальний, з ручками, біло-сірий, 10*24*40 см (HW74803-3)
1 138,09 ₴
568 ₴
- В наявності
- Код: 1776626
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Плетений кошик Hold & Home овальної форми з ручками — це зручне та стильне рішення для щоденного зберігання речей. Він ідеально підходить для організації дрібниць, аксесуарів, косметики чи текстилю. Невелика висота робить кошик особливо практичним для полиць, комодів або використання в шухлядах.
Виготовлений із бавовни кошик приємний на дотик і безпечний для використання в будь-якому приміщенні. Зручні ручки забезпечують легке перенесення, а біло-сіра колірна гама додає універсальності та гармонійно вписується в різні інтер’єри. Міцне плетіння добре тримає форму, а сам виріб є гарним на вигляд і допомагає підтримувати порядок із комфортом.
Розмір: 10*24*40 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 10 см |
| Матеріал | Бавовна |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 24 см |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 см |
| Колір | Біло-сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Без кришки, Плетені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴