-50%

Кошик плетений Hold & Home прямокутний, біло-бежевий, 31*22*14 см (HW74791-3)
1 320,50 ₴
663 ₴
- В наявності
- Код: 1776639
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Плетений кошик Hold & Home допоможе навести порядок вдома чи на дачі та стане стильним акцентом інтер’єру. Він вирізняється оригінальним дизайном та зручністю у використанні.
Особливості виробу
- Виготовлений з комбінованих матеріалів.
- Добре тримає форму завдяки жорсткому каркасу та міцному плетінню.
- Підходить для зберігання текстилю, косметики, іграшок та інших дрібниць.
Розмір: 31*22*14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 14 см |
| Довжина | 31 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 22 см |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біло-бежевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Без кришки, Плетені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴