-50%

Кошик плетений Hold & Home прямокутний, біло-бежевий, 28.5*15.5*8.5 см (HW74796-2)
948,10 ₴
473 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 1776648
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Плетений кошик Hold & Home допомагає підтримувати порядок у будь-якому приміщенні. Він має прямокутну форму та невелику вагу, є зручним у щоденному використанні.
Особливості виробу
- Виготовлений із комбінованих матеріалів (металу та паперу).
- Має міцний металевий каркас.
- Вирізняється акуратним плетінням.
Кошик підійде для зберігання дрібних речей, текстилю, косметики або іграшок.
Розмір: 28,5*15,5*8,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 8.5 см |
| Довжина | 28.5 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 15.5 см |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біло-бежевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Без кришки, Плетені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴