-51%

Кошик плетений Hold & Home прямокутний, біло-бежевий, 25.5*15.5*14 см (HW74793-1)
1 168,50 ₴
568 ₴
- В наявності
- Код: 1776640
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Кошик Hold & Home — ідеальне рішення для зберігання речей. Він гармонійно вписується в будь-який інтер’єр, поєднуючи оригінальний дизайн із максимальною зручністю у використанні.
Особливості виробу
- Жорсткий каркас, що бездоганно тримає форму.
- Акуратне плетіння, яке має елегантний і сучасний вигляд.
- Прямокутна форма та невелика вага.
Кошик підходить для зберігання білизни, дитячих іграшок, косметики, аксесуарів.
Розмір: 25,5*15,5*14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 14 см |
| Довжина | 25.5 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 15.5 см |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біло-бежевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Метал, Папір |
| Особливості | Без кришки, Плетені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴