-39%

Корзина для зберігання побутових речей Elif Plastik Ажур 6 л Білий (1222509)
619,40 ₴
378 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 1222509
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Корзина для зберігання побутових речей Elif Plastik Ажур 6 л Білий Корзина для білизни одночасно може використовуватися як елемент зберігання, так і як ємність для виконання різних господарських робіт. У ній можна зберігати різні дрібнички, рушники у ванній, білизна чи побутову хімію. Кошик стане стильним аксесуаром у ванній кімнаті. Для зручності перенесення конструкція має приховані бокові ручки. Кошик доступний у різних кольорах. Характеристики: Матеріал: Пластик Колір: Білий Тип: Кошик Розміри: 21 х 29 см, h-12 см Країна-виробник товару: Туреччина Країна реєстрації бренду: Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brand |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см |
| Довжина: | 21 см |
| Країна виробництва | Не вказана |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴

