-27%

Кошик для білизни без кришки Violet House 1003 Віолетта White, 28 л
1 195,09 ₴
872 ₴
- В наявності
- Код: c163767
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Набрид брудний одяг, який лежить неохайною горою на пральній машині? Тоді вам потрібен кошик Violet House! Він має приємний вигляд, зручну форму та великий вибір кольорів.
Особливості виробу
-
Має особливу декоративну текстуру, що імітує тонке плетіння.
-
Товсті ручки для зручності переміщення кошика.
-
Виготовлений з міцного пластику та довго зберігає охайний вигляд.
-
Має різні варіанти об’єму, які підійдуть для великої сім’ї, пари чи однієї людини.
Додайте затишку своїй оселі з Violet House!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violet House |
| Висота | 46.5 см |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 33.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кошик для білизни |
| Глибина | 23 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм | 28000 мл |
| Особливості | Без кришки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴
