-50%

Кошик плетений Hold & Home бавовняний, овальний, з ручками, біло-бежевий, 16.5*19.5*37.5 см (HW74798-1)
1 328,10 ₴
663 ₴
- В наявності
- Код: 1776627
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Плетений кошик Hold & Home овальної форми з ручками — це зручне та універсальне рішення для організації простору в домі. Завдяки розмірам він чудово підходить для зберігання текстилю, дитячих речей, аксесуарів або інших повсякденних дрібниць. Практична форма дає змогу легко розмістити кошик на полицях чи у шафі, підтримуючи порядок без зайвих зусиль.
Кошик виготовлений із бавовни, тому є приємним на дотик і безпечним для щоденного використання. Зручні ручки забезпечують легке перенесення, а поєднання біло-бежевих відтінків додає виробу універсальності та гармонійно доповнює інтер’єр. Міцне плетіння добре тримає форму, а сам кошик є гарним на вигляд і стане стильним акцентом у вашій оселі.
Розмір: 16,5*19,5*37,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 16.5 см |
| Матеріал | Бавовна |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 19.5 см |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 37.5 см |
| Колір | Біло-бежевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Без кришки, Плетені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴