-50%

Кошик плетений Hold & Home прямокутний, з кришкою, біло-бежевий, 26*19.5*12 см (HW74797-3)
1 328,10 ₴
663 ₴
- В наявності
- Код: 1776651
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Порядок починається з деталей. Плетений кошик Hold & Home допомагає організувати простір вдома чи на дачі, зручно розміщувати всі необхідні речі.
Особливості виробу
- Виготовлений із комбінованих матеріалів.
- Завдяки міцному каркасу відмінно тримає форму.
- Вирізняється оригінальним плетінням.
- Має невелику вагу для комфортного використання вдома.
- Оснащений кришкою, яка забезпечує акуратне зберігання та захист вмісту.
Кошик підходить для текстилю, косметики, іграшок чи аксесуарів.
Розмір: 26*19,5*12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 12 см |
| Довжина | 26 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 19.5 см |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біло-бежевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | З кришкою, Плетені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴