-50%

Кошик плетений Hold & Home бавовняний, овальний, бежевий, 18*21*35.5 см (HW74790)
948,10 ₴
473 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 1776623
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Плетений кошик Hold & Home овальної форми — це практичний та стильний аксесуар для впорядкування речей у вашому домі. Він чудово підходить для зберігання одягу, рушників, пледів, іграшок або інших побутових дрібниць. Овальна форма робить кошик зручним для розміщення на полицях чи у шафі, допомагаючи ефективно використовувати простір.
Виготовлений із бавовни кошик приємний на дотик і безпечний у використанні. Бежевий колір додає виробу універсальності й легко поєднується з різними стилями інтер’єру. Міцне плетіння забезпечує довговічність, а сама модель є гарною на вигляд і стане не лише функціональним, а й естетичним доповненням оселі.
Розмір: 18*21*35,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 18 см |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Бавовна |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 21 см |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 35.5 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Без кришки, Плетені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴