-40%

Кошик для зберігання з кришкою Violet House 1009 Віолетта Anthracite, 14*21*27 см, 5 л (1009 Виолетта Antracite с/кр. 5 л)
416,10 ₴
251 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: c163906
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Грамотна організація простору може змінити враження від приміщення, зробити його функціональним, світлим і візуально більшим. Кошик Violet House призначений для полегшення систематизації речей, їх зручного, правильного зберігання.
Особливості виробу
-
Виготовлений із міцного та легкого матеріалу — якісного пластику.
-
Має зручну прямокутну форму, оснащений знімною кришкою.
-
Вирізняється лаконічним оформленням — чудово доповнює інтер’єр.
Контейнери та кошики Violet House — для порядку та затишку в домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violet House |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Довжина: | 27 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм | 5000 мл |
| Особливості | З кришкою, Плетені |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴

