-4%

Органайзер складаний на 16 секцій Handy Home Класик 35*27*9 см (ESH10)
507,30 ₴
488 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 658028
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Упорядкувати простір і використовувати його з максимальною користю допоможе складаний органайзер Handy Home. Стильний дизайн і функціональність роблять його чудовим варіантом для організації зберігання в шафі або будь-якій кімнаті.
Особливості виробу
-
Має 16 однакових секцій для зберігання одягу, дрібних предметів, прикрас тощо.
-
Підходить для розміщення в приміщеннях різного стилю завдяки нейтральному забарвленню.
-
Вирізняється компактністю в складеному вигляді.
-
Дає змогу легко переносити вміст на нове місце завдяки невеликій вазі та наявності ручок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 27 см |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Картон, Нетканий матеріал |
| Призначення | Для аксесуарів, Для нижньої білизни |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴