-50%

Кошик плетений Hold & Home бавовняний, круглий, сірий, 9*13*30 см (HW74799G)
378,10 ₴
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 1776622
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Круглий плетений кошик Hold & Home — це стильне та практичне рішення для організації простору в оселі. Завдяки компактному розміру він ідеально підходить для зберігання дрібниць, косметики, аксесуарів або дитячих речей. Лаконічний дизайн гармонійно доповнює будь-який інтер’єр — від мінімалізму до скандинавського стилю.
Кошик виготовлений із бавовни, тому є приємним на дотик і безпечним для щоденного використання. М’яка, але міцна структура добре тримає форму, забезпечуючи зручність у використанні. Це не лише функціональний аксесуар, а й гарна на вигляд деталь, яка допоможе підтримувати порядок та створювати затишок у вашому домі.
Розмір: 9*13*30 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 9 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Бавовна |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 13 см |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30 см |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴