-15%

Кошик Ringel Raum навісний, прямокутний, білий, 39*18*17 см (RG-003w)
627 ₴
532 ₴
- В наявності
- Код: c163782
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Для організації простору на кухні — навісний кошик Ringel Raum.
Особливості виробу
Підходить для зберігання різноманітних кухонних аксесуарів, невеликих предметів і продуктів.
Виготовлений із заліза з антикорозійним покриттям.
Вирізняється міцністю та довговічністю.
Розмір кошика — 39*18*17 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RINGEL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кошик для зберігання |
| Висота | 17 см |
| Довжина: | 39 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Без кришки |
| Серія | Raum |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴

