-50%

Кошик плетений Hold & Home прямокутний, з ручками, біло-бежевий, 25*17*8.5 см (HW74795-1)
1 138,09 ₴
568 ₴
- В наявності
- Код: 1776645
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Плетений кошик Hold & Home створений для ідеальної організації простору. У ньому можна розмістити найрізноманітніші речі: від косметики до кухонного приладдя.
Особливості виробу
- Виготовлений із комбінованих матеріалів (металу та паперу).
- Зберігає форму завдяки жорсткому каркасу.
- Легкий та надзвичайно зручний для щоденного використання.
- Має стильний дизайн.
- Оснащений ручками.
Розмір: 25*17*8,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 8.5 см |
| Довжина | 25 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 17 см |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біло-бежевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Метал, Папір |
| Особливості | Без кришки, Плетені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴