-46%

Комплект постільної білизни Soho Leaves Grey, 200*220 см (простирадло, 240*260 см + підковдра, 200*220 см + 2 наволочки, 50*70 см)
2 278,10 ₴
1 229 ₴
- В наявності
- Код: c148957
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Комплект постільної білизни Leaves Grey створений для тих, хто цінує поєднання сучасного дизайну і комфорту. Витончений сірий відтінок із візерунком додає спальні елегантності та створює атмосферу затишку.
У комплекті є
- Підковдра із блискавкою.
- Простирадло.
- Наволочка, 2 шт.
Вироби виготовлені з високоякісного поліестера щільністю 85 г/м², є приємними на дотик, гіпоалергенними та характеризуються зносостійкістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Постільна білизна |
| Дизайн | Абстракція |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість в пакованні | 4шт |
| Матеріал | Полиэстер |
| Розмір наволочки | 50x70 см |
| Розмір простирадла | 240x260 см |
| Розмір підковдри | 200x220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 229 ₴

