
Контейнер для сміття Violet House 0094 Метелик Cappuchino, 34.5*20.5*25.5 см, 10 л (0094 Бабочка CAPPUCHINO с/кр.10 л)
646 ₴
- В наявності
- Код: 1337398
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Контейнер для сміття Violet House Метелик — функціональний аксесуар для офісу і дому, який допоможе зберігати чистоту без зайвих зусиль. Ідеальний для тих, хто цінує практичність в кожній деталі інтер'єру.
Контейнер має об’єм 10 літрів і кришку-метелик, що робить його ідеальним для використання в дитячій, на кухні або в туалеті. Виготовлений з пластику, він легко миється. Кришка-метелик практична й гігієнічна, у ємність з такою кришкою зручно викидати сміття. Одним словом, це безпечний і зручний контейнер, який не містить шкідливих компонентів і легко миється, що робить його ідеальним для щоденного використання.
Розмір: 34.5*20.5*25.5 см.
Місткість: 10 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Контейнер для сміття |
| Висота | 34.5 см |
| Довжина: | 25.5 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм відра | 10 л |
| Особливості | З кришкою |
| Ширина | 20.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 ₴

