-31%

Контейнер для сміття Violet House 0100 Cappuchino, 25*20*30 см, 10 л (0100 CAPPUCHINO с/кр.10 л)
650 ₴
445,60 ₴
- В наявності
- Код: 984214
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Легкий та міцний, стильний, комфортний у використанні та догляді контейнер Violet House — обов’язковий елемент офісу, домашнього кабінету, туалетної кімнати чи кухні.
Переваги продукту
-
Виготовлений із міцного пластику.
-
Має зручну прямокутну форму.
-
Вирізняється лаконічним дизайном.
-
Оснащений плавальною кришкою.
Вироби Violet House — для чистоти та затишку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Контейнер для сміття |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 30 см |
| Колір | Cappuchino |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм відра | 10 л |
| Особливості | З кришкою |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445,60 ₴

