-35%

Контейнер для сміття Violet House White-Grey, 35*22.5*30 см, 20 л
1 320 ₴
858,20 ₴
- В наявності
- Код: 684385
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Легкий та міцний, стильний, комфортний у використанні та догляді контейнер Violet House — обов’язковий елемент офісу, домашнього кабінету, туалетної кімнати чи кухні.
Переваги продукту
-
Виготовлений із міцного пластику.
-
Має зручну прямокутну форму.
-
Вирізняється лаконічним дизайном.
-
Оснащений плавальною кришкою.
Вироби Violet House — для чистоти та затишку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 20000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Контейнер для сміття |
| Висота | 35 см |
| Довжина: | 30 см |
| Колір | Біло-сірий |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Об'єм відра | 20 л |
| Особливості | З кришкою |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 22.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858,20 ₴

