-14%

Міні-кошик для сміття з автоматичною кришкою, 16.5*13*13 см
311 ₴
267,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1314529
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Мінікошик з автоматичною кришкою — це компактне і практичне рішення для підтримання чистоти і порядку на робочому місці. Настільна модель ідеально підходить для дрібних відходів та організації повсякденних предметів, таких як канцелярія, косметика і різні аксесуари.
Вага: 135 г.
Матеріал: 100 % первинного пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brand |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Корзина для сміття |
| Висота | 16.5 см |
| Довжина: | 13 см |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | З кришкою |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267,20 ₴

