-31%

Автоматичне акумуляторне відро для сміття для ванної кімнати з датчиком наближення, 10 л
1 055 ₴
725,20 ₴
- В наявності
- Код: 1314540
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Автоматичне акумуляторне відро для сміття — стильне та гігієнічне рішення для чистоти та порядку у вашому домі!
Переваги виробу
Акумуляторне відро для сміття об’ємом 10 л вирізняється лаконічним дизайном та ергономічним розміром, що забезпечує зручність у експлуатації. Завдяки спеціальному сенсорному датчику наближення кришка відкривається автоматично, коли ви підносите руку, та закривається із затримкою 5 секунд. Це не просто зручно, а й дуже гігієнічно. Виріб виготовлений з високоякісного ABS-пластику та поліпропілену. Він працює від батарейок типу АА понад 4 місяці без необхідності підзаряджання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brand |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Відро для сміття |
| Висота | 30 см |
| Довжина: | 20 см |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм відра | 10 л |
| Особливості | З кришкою |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 18.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725,20 ₴

