
Кошик для зберігання побутових речей Elif Plastik Ажур 6 л Рожевий (14405) (1191625)
617 ₴
362 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1191625
Опис товару
Кошик для білизни одночасно може використовуватися як елемент для зберігання, так і як ємність для виконання різних господарських робіт. У ній можна зберігати різні дрібнички, рушники у ванній, білизна чи побутову хімію. Кошик стане стильним аксесуаром у ванній кімнаті. Для зручності перенесення конструкція має приховані бокові ручки. Кошик доступний у різних кольорах.
Elif Plastik - відомий турецький бренд, який виробляє якісні та безпечні товари для дому. Продукція європейського виробника екологічно чиста, доступна та ще й має елегантний та акуратний дизайн. Вироби Elif Plastik покликані максимально спростити та правильно організувати щоденний домашній побут. Турецький бренд приділяє особливу увагу чистоті навколишнього середовища, тому безперервно працює над новими екологічними технологіями виробництва.
Рожевий
Характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Колір: Рожевий
- Тип: Кошик
- Розміри: 21 х 29 см, h -12 см
- Країна-виробник товару: Туреччина
- Країна реєстрації бренду: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brand |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см |
| Довжина: | 21 см |
| Країна виробництва | Не вказана |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 362 ₴