-61%

Кошик пластикова 19*14*6,5 см Lamela 271/0160 коричнева (1226272)
196 ₴
77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1226272
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Кошик пластикова 19*14*6,5 см Lamela 271/0160 коричнева Виготовлений з високоякісного пластику. Зручно використовувати для канцелярії, для різних дрібничок. Кошик допоможе організувати простір у вашій кімнаті. Характеристика: Вид: Кошик Матеріал: Пластик Колір: Коричневий Форма: Прямокутна Довжина: 19 см Ширина: 14 см Висота: 6,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brand |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6.5 см |
| Довжина: | 19 см |
| Країна виробництва | Не вказана |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴
