-30%

Кошик Herevin Pink, 3.5 л (161370-163)
202 ₴
140,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: c163778
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Якісно та практично! Кошик бренду Herevin — універсальний аксесуар для зберігання дрібних речей, який поєднує у собі функціональність та естетику.
Особливості виробу
Виріб виготовлений з високоякісного міцного безпечного пластику. Його оптимальні розміри ідеально підходять для зберігання в шафі або на полиці. Завдяки мінімалістичному дизайну він легко доповнить будь-який інтер’єр, додаючи йому нотки організованості та затишку. У цьому кошику зручно розмістити рушники, іграшки, косметику та мийні засоби, корисні дрібниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herevin |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см |
| Довжина: | 24 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм | 3500 мл |
| Особливості | Без кришки |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140,40 ₴