Кошик для зберігання Ardesto Vigor сірий, 35*35*32 см (ARHC2512PG)
870 ₴
- В наявності
- Код: 1720610
Кошик для зберігання Ardesto Vigor сірий, 35*35*32 см (ARHC2512PG)В наявності
870 ₴
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Практичний кошик для зберігання допоможе підтримувати порядок у домі та зручно організувати різні речі. Лаконічний дизайн і нейтральний сірий колір легко впишуться в інтер’єр спальні, гардеробної або дитячої кімнати.
Особливості виробу
Кошик Ardesto Vigor — легкий і зручний у використанні аксесуар для організації простору вдома.
Розміри: 35 × 35 × 32 см.
Об’єм: 28 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 см |
| Довжина: | 35 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Метал, Поліпропілен |
| Об'єм | 28 мл |
| Серія | Vigor |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴