
Органайзер для зберігання Ringel Raum навісний, чорний, 39*18*25.5 см (RG-002b)
728 ₴
- В наявності
- Код: 1337433
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Для зручного зберігання кухонних аксесуарів, невеликих предметів і продуктів — навісний органайзер Ringel Raum.
Особливості виробу
-
Сприяє організації простору на кухні.
-
Виготовлений із міцного заліза з антикорозійним покриттям.
-
Має лаконічний дизайн.
Розмір кошика — 39*18*25,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RINGEL |
| Висота | 25.5 см |
| Довжина | 39 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Підвісний |
| Призначення | Для аксесуарів |
| Серія | Raum |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴

