-47%

Контейнер для зберігання Violet House Decor Teddy з кришкою, 16.5*23.5*35 см, 10 л
801 ₴
425,20 ₴
- В наявності
- Код: 683729
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Пластиковий контейнер Violet House допоможе організувати внутрішній простір у квартирі чи будинку, навести лад і звільнити місце.
Особливості виробу
Контейнер виготовлений із якісного поліпропілену та оснащений кришкою для надійного зберігання та захисту вмісту. У ньому можна розміщувати дитячі іграшки, різноманітні аксесуари та речі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violet House |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16.5 см |
| Довжина: | 35 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм | 10000 мл |
| Особливості | З кришкою |
| Призначення | Універсальна |
| Ширина | 23.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425,20 ₴