Опис товару
Створіть додаткове місце для зберігання кухонного начиння з підвісним кошиком Lemax.
Особливості виробу
Кошик виготовлений з міцної неіржавкої сталі, яка стійка до підвищеного рівня вологості. Конструкція підвісна, що дає змогу зафіксувати її до будь-якої горизонтальної полиці певної товщини та не монтувати додаткові кріплення. Виріб дає змогу зберігати мачулки, серветки, будь-яке інше кухонне приладдя.
-
Ширина виробу — 28 см.
-
Висота — 16,5 см.
-
Глибина — 32 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кошик для зберігання |
| Висота | 16.5 см |
| Довжина: | 35 см |
| Колір | Сталевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Особливості | Підвісний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 398 ₴

