-12%

Короб складаний з кришкою Handy Home Прованс, зелений, 30*28*15 см (ESH26)
501 ₴
439,80 ₴
- В наявності
- Код: 657826
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Затишок у домі складається з порядку та дрібних деталей. Створіть його разом з Handy Home! Складний короб з вишуканим дизайном у стилі Прованс підійде для охайного зберігання домашнього взуття, журналів й інших побутових дрібниць.
Особливості виробу
-
Стриманий дизайн перетворює органайзер на красивий декор для кухні, ванної чи спальні.
-
Завдяки міцному матеріалу та каркасу виріб добре тримає форму, що б ви у нього не поклали.
-
Кришка вберігає речі від пилу та надає коробу особливо акуратного вигляду.
-
За потреби виріб можна повністю скласти та зберігати без загромадження простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 28 см |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Універсальне |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка для зберігання |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Картон, Нетканий матеріал |
| Об'єм | 12500 мл |
| Особливості | З кришкою, З ручками, Складні |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,80 ₴