-6%

Кошик для зберігання Emhouse Paris, 16.5*12*13 см, 1.5 л (EP-403)
206 ₴
193 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1641068
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Стильний кошик Emhouse Paris додає порядку й естетики у будь-який простір. Компактний і легкий, він ідеально підходить для зберігання дрібниць.
Особливості виробу
- Універсальне використання вдома й в офісі.
- Зручні ручки для перенесення.
- Компактний об’єм 1,5 л.
- Міцний матеріал.
- Елегантний дизайн.
Розмір виробу: 16,5*12*13 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emhouse |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 см |
| Довжина: | 16.5 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм | 1500 мл |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴

