-14%

Кошик для зберігання Kornel пластиковий, світло-блакитний, 30*20*14 см (8167)
223 ₴
192,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1401612
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Бажаєте, щоб речі завжди були під рукою та виглядали охайно? Пластиковий кошик Kornel створить ідеальний порядок у ванній, на кухні чи в гардеробі.
Особливості виробу
Високоякісний міцний пластик витримує щоденне навантаження.
Зручні ручки полегшують транспортування навіть із наповненням.
Сучасний колір надає інтер’єру вишуканості.
Виріб можна комбінувати з іншими кошиками серії для систематизації простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kornel |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кошик для зберігання |
| Висота | 14 см |
| Довжина: | 30 см |
| Колір | Світло-блакитний |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | З ручками |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192,20 ₴
