-56%

Кошик тканинний Idea Home TC-38 Vector круглий, 35*45 см (TC-38 круг. ткан. Vector)
781 ₴
341,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1027734
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Для акуратного збирання та сортування білизни, зберігання дитячих іграшок, швейних матеріалів і різних дрібниць використовуйте кошик Vector бренду Idea Home. Він характеризується стильним сучасним дизайном, функціональністю, практичністю.
Особливості виробу
-
Ручки-петлі забезпечують зручне переміщення.
-
У складеному вигляді кошик займає мінімум місця.
Для акуратного зберігання речей вибирайте кошик Vector!
Розмір виробу: 35*45 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA HOME |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кошик для зберігання |
| Висота | 45 см |
| Довжина: | 35 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Бавовна, Поліестер |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341,20 ₴