-17%

Кошик для зберігання з кришкою та ручками Violet House 1010 Віолетта Beige, 14*21*27 см, 5 л (1010 Віолетта BEIGE с/к 5 л)
392 ₴
324 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: c163912
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Кошик Violet House 1010 Віолетта — необхідний аксесуар для зберігання різних побутових дрібниць. Його можна використовувати для іграшок, канцелярського приладдя, косметики, рушників, дрібних інструментів.
Особливості виробу
-
Виготовлений із високоякісного пластику.
-
Має зручну прямокутну форму.
-
Оснащений ручками та кришкою.
-
Вирізняється оптимальним об’ємом — 5 л.
Виріб виконаний у привабливому дизайні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violet House |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Довжина: | 21 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм | 5000 мл |
| Особливості | З кришкою, Плетені |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴

