-49%

Кошик тканинний Idea Home LY-03 Zig Zag круглий, 35*45 см (LY-03 круг. ткан. з/кр Zig Zag)
899 ₴
459,20 ₴
- В наявності
- Код: 1027723
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Тканинний кошик Idea Home Zig Zag — просте та раціональне рішення для зберігання одягу та інших домашніх речей.
Особливості виробу
-
Стильний дизайн.
-
Кругла форма та зручні ручки для легкого перенесення.
-
Легке складання і компактне зберігання у зібраному вигляді.
-
Сучасний і найбільш популярний матеріал: поліестер.
Розмір: 35*45 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA HOME |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кошик для зберігання |
| Висота | 45 см |
| Довжина: | 35 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459,20 ₴