-13%

Короб складаний Handy Home Коричневий, з пластиковою кришкою 33*23*22 см (EH-01L)
768 ₴
671,60 ₴
- В наявності
- Код: 658030
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Домогтися порядку в будинку нескладно, якщо використовувати для організації простору складаний короб Handy Home. Універсальний виріб чудово підходить для тих, хто цінує практичність і функціональність.
Особливості виробу
-
Вирізняється стильним мінімалістичним дизайном, який чудово доповнює будь-який інтер’єр.
-
Підходить як для використання в шафі, так і в будь-якій кімнаті будинку.
-
Має невелику вагу та ручки для полегшення перенесення речей.
-
Захищає вміст від вологи, пилу та бруду завдяки наявності пластикової кришки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 23 см |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Універсальне |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка для зберігання |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Картон, Нетканий матеріал, Пластик, Поліестер |
| Об'єм | 16000 мл |
| Особливості | З кришкою, З ручками, Складні |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671,60 ₴