-17%

Модульний органайзер Emhouse No.7 прозорий, 30.8*15.4*5.6 см (EP-646)
337 ₴
279,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1191600
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Модульний органайзер Emhouse — рішення для організації простору в холодильнику та компактного зберігання продуктів харчування.
Особливості виробу
- Характеризується високою місткістю та універсальністю.
- Завдяки прозорому дизайну дає змогу бачити вміст.
- Виготовлений із міцного пластику без вмісту BPA.
Виріб підходить для холодильників різних розмірів. У ньому можна зберігати фрукти, овочі, соуси, напої та багато іншого. Органайзер підходить для миття в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emhouse |
| Висота | 5.6 см |
| Довжина | 30.8 см |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 7.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Країна виробництва | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279,60 ₴