-37%

Контейнер для зберігання з кришкою Violet House 0647 Decor Cafe, 16.5*23.5*35 см, 10 л
781 ₴
490,20 ₴
- В наявності
- Код: 684297
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Violet House Decor — це стильний, яскравий і зручний аксесуар для вашого дому. Контейнер з кришкою чудово підійде для зберігання аксесуарів, канцелярського приладдя, ліків корму для тварин або інших речей.
Особливості виробу
-
Надійно закривається, тому захищає вміст від пилу та запахів.
-
Має стильний і красивий принт, що перетворює контейнер на яскравий декор для кімнати.
-
Виготовлений зі щільного непрозорого та міцного пластику.
-
Кришка з міцними та укріпленими краями для захисту від тріщин.
Зробіть свій дім красивим і зручним з Violet House!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violet House |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16.5 см |
| Довжина: | 35 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм | 10000 мл |
| Особливості | З кришкою |
| Призначення | Універсальна |
| Ширина | 23.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490,20 ₴
