-56%

Кошик-скринька для іграшок Країна Іграшок Mickey Mouse, 40*25*25 см (D-3526)
977 ₴
427,20 ₴
- В наявності
- Код: 821788
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Швидко навести лад у дитячій кімнаті та звільнити місце для новий речей — завдяки кошику-скриньці Mickey Mouse!
Особливості виробу
-
Виготовлений з якісного, цупкого матеріалу.
-
Оснащений кришкою для надійного зберігання та зручного транспортування.
-
Підходить для іграшок, текстилю, одягу, аксесуарів.
-
Створений із зображенням улюбленого персонажа дітей — Міккі Мауса.
Яскравий контейнер доповнює інтер’єр, заохочує малечу самостійно складати речі.
Розмір: 40 х 25 х 25 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 40 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Метал, Поліестер |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427,20 ₴