-56%

Кошик-скринька для іграшок Країна Іграшок Winnie the Pooh, 40*25*25 см (D-3521)
977 ₴
427,20 ₴
- В наявності
- Код: 821791
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Як заохотити малюка самостійно складати речі у власній кімнаті? Це легко — завдяки яскравому кошику-скриньці із зображенням Вінні-Пуха!
Особливості виробу
-
Виготовлений зі щільного цупкого матеріалу.
-
Має зручну прямокутну форму.
-
Оснащений знімною кришкою для комфортного зберігання та транспортування.
-
Підходить для іграшок, текстилю, одягу, аксесуарів.
-
Виконаний у сучасному дизайні, який буде цікавий дитині.
Розмір: 40 х 25 х 25 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 40 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Метал, Поліестер |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427,20 ₴