Опис товару
Зберігайте речі красиво з Handy Home Zigzag! Складаний короб чудово впишеться у сучасний інтер’єр будь-якої кімнати та підійде для зберігання ваших речей: одягу, текстилю чи побутових дрібниць.
Особливості виробу
-
Короб добре пропускає повітря для правильного зберігання речей.
-
Щільна тканина стійка до пошкоджень, не кошлатиться і надовго зберігає охайний вигляд.
-
Кришка дає змогу зберегти речі чистими від пилу та запахів у шафі чи на відкритій поверхні.
-
Виріб складається до дуже компактного розміру для економії простору під час зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 28 см |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Універсальне |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка для зберігання |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм | 12000 мл |
| Особливості | З кришкою, З ручками, Складні |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴

