-11%

Органайзер підвісний Handy Home 4 секції, 28*28*80 см (ASH-06)
585 ₴
519,20 ₴
- В наявності
- Код: 657845
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Зекономити простір вдома, забезпечити правильне та комфортне зберігання одягу та білизни допоможе підвісний органайзер на 4 секції бренду Handy Home! Аксесуар виготовлений із нетканого матеріалу, стійкого до появи ковтунців. Завдяки м’якості цього матеріалу та складаній конструкції виріб займає мінімум місця у шафі, коли ви його не використовуєте.
Висока якість, компактність і мінімалістичний дизайн — усе, що потрібно для правильної організації простору у вашому гардеробі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 28 см |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Картон, Нетканий матеріал |
| Особливості | Підвісний |
| Призначення | Для білизни, Для одягу |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519,20 ₴