
Короб складаний Handy Home Zigzag 28*14*10 см (ZSH-10)
312 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 657873
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Набрид вигляд розкиданих по кімнаті дрібниць? Зберігайте їх красиво з Handy Home Zigzag! Складний короб зі стильним принтом чудово підійде для аксесуарів, косметики чи інших дрібниць.
Особливості виробу
-
Продукт виготовлений з матеріалу високої якості, що не кошлатиться і не втрачає вигляд з часом.
-
Щільний каркас зберігає чітку форму квадрата навіть за максимальної наповненості.
-
Стінки органайзера добре пропускають повітря для бережного зберігання речей.
-
Цікавий дизайн робить виріб оригінальним декором у будь-якій кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 14 см |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Універсальне |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка для зберігання |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Картон, Нетканий матеріал |
| Об'єм | 3900 мл |
| Особливості | Без кришки, Складні |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴
