
Короб складаний з відділеннями Handy Home Zigzag 16 секцій, 35*27*9 см (ZSH-03)
522 ₴
- В наявності
- Код: 657867
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Наведіть лад у шафі раз і назавжди з Handy Home Zigzag! Цей короб поділений на невеликі відділення, тому чудово підходить для зберігання шкарпеток, білизни чи дрібних речей у шухляді чи на полиці.
Особливості виробу
-
Короб виготовлений з якісного матеріалу, що стійкий до пошкоджень і кошлатання.
-
Міцний каркас добре тримає форму виробу та запобігає від його деформації через надмірну наповненість.
-
Відділення з перегородками дають змогу розкласти усі речі окремо та зручно діставати потрібні.
-
Контрастний принт чудово доповнює сучасний інтер’єр будь-якої кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 27 см |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка для зберігання |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Картон, Нетканий матеріал |
| Об'єм | 8500 мл |
| Особливості | Без кришки, З роздільниками, З ручками, Складні |
| Призначення | Для аксесуарів, Для білизни |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴

