-14%

Кошик для зберігання Kornel пластиковий, з кришкою, сірий, 23*17*11 см (8151)
141 ₴
121,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1401607
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Хаос у шафі чи на полиці? Пластиковий кошик Kornel із кришкою допоможе підтримувати порядок у будь-якому просторі. У ньому зручно зберігати дрібні речі, аксесуари, косметику чи побутові дрібниці.
Особливості виробу
Міцний пластик не деформується за щоденного використання.
Кришка захищає вміст від пилу та вологи.
Зручні ручки для легкого перенесення.
Універсальний колір пасує до будь-якого інтер’єру.
Кошик Kornel — це стильне та ефективне рішення, яке поверне лад у ваше життя та звільнить місце для важливого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kornel |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11 см |
| Довжина: | 23 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | З кришкою, Плетені |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121,60 ₴

