-11%

Ящик для зберігання Ardesto з кришкою, сірий, 45.5*31*24.5 см, 23 л (ARHC2523G)
1 128 ₴
1 000,80 ₴
- В наявності
- Код: 1386753
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Ящик для зберігання бренду Ardesto — чудовий варіант для організації вашого простору та комфорту!
Особливості виробу
Виріб виготовлений з якісного поліпропілену, який забезпечує довговічність і практичність у використанні. Ящик об’ємом 23 л та розміром 45,5*31*24,5 см дає змогу зберігати різні предмети впорядковано та зручно. Кришка забезпечує захист від пилу, допомагаючи підтримувати чистоту в ігровому чи робочому просторі. Виріб характеризується стильним і лаконічним дизайном. Його зручно розмістити в шафі, на полиці або під столом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24.5 см |
| Довжина: | 45.5 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000,80 ₴

