-17%

Модульний органайзер Emhouse No.4 прозорий, 30.8*7.7*5.6 см (EP-643)
211 ₴
175,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1191597
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Модульний органайзер Emhouse дасть змогу зекономити місце в холодильнику та впорядкувати простір.
Особливості виробу
- Прозорий дизайн дає змогу бачити вміст.
- Завдяки місткості та компактності органайзер підходить для холодильників різних розмірів.
Продукт виготовлений із міцного пластику без вмісту BPA, чудово підходить для зберігання різноманітних продуктів та характеризується зносостійкістю. Виріб можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emhouse |
| Висота | 5.6 см |
| Довжина | 30.8 см |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 7.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Призначення | Для аксесуарів |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,40 ₴