-13%

Короб складаний з пластиковою кришкою Handy-Home сірий, 33*23*22 см (EH-02L)
768 ₴
671,60 ₴
- В наявності
- Код: 657830
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Короб Handy-Home поєднує практичність і стильний дизайн. В нього можна складати невеликі речі, створюючи порядок і затишок в домі.
Особливості виробу
Завдяки пластиковій кришці короб забезпечує надійне зберігання одягу, дитячих іграшок та інших невеликих речей. Каркас виготовлений з нетканого полотна. Матеріал не пропускає вологу та неприємні побутові запахи, але при цьому підтримує свіжість вмісту. В конструкції виробу передбачені ручки, які сприяють легкості транспортування. Лаконічне оформлення аксесуара гармонійно поєднується з будь-яким інтер’єром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 23 см |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Універсальне |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка для зберігання |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Картон, Нетканий матеріал, Пластик, Поліестер |
| Об'єм | 16000 мл |
| Особливості | З кришкою, З ручками, Складні |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671,60 ₴