-16%

Модульний органайзер Emhouse No.6 прозорий, 23.1*15.4*5.6 см (EP-645)
241 ₴
201,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1191599
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Органайзер Emhouse поєднує в собі компактність і місткість, що робить його ідеальним рішенням для впорядкування простору в холодильнику.
Особливості виробу
- Надовго зберігає продукти свіжими.
- Завдяки прозорому дизайну дає змогу бачити вміст.
- Виготовлений із міцного пластику без вмісту BPA.
- Характеризується зносостійкістю.
Виріб підходить для холодильників різних розмірів. У ньому можна зберігати фрукти, овочі, соуси, напої та багато іншого. Органайзер підходить для миття в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emhouse |
| Висота | 5.6 см |
| Довжина | 23.1 см |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 7.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Країна виробництва | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201,40 ₴